Open Dag 2017

  • Open Dag 2017

Gisteren organiseerden we onze jaarlijkse Open Dag voor ouders van nieuwe leerlingen. We kunnen terugkijken op een hele geslaagde dag. Veel ouders van kinderen in de leeftijd van 2,5-3 jaar kwamen een kijkje nemen en de sfeer op onze school proeven. Ze zagen onze school zoals we dagelijks werken. Mooi om te zien hoe fijn onze kleuters aan het spelen waren 'tussen' de statafels. Het leven zoals het is. Prachtig om te zien!  Gedurende de hele ochtend genoten de bezoekende ouders, maar ook wijzelf hiervan. We hoorden vele positieve geluiden over de fijne sfeer, de mooie hoeken, het mooie gebouw en de rust die onze school uitstraalt. Ook in de bovenbouw stonden de deuren van alle groepen open zodat ouders ook daar een kijkje konden nemen.

Iedereen... leerlingen, leerkrachten, Jeanine en niet te vergeten de hulpouders die voor een prettig ontvangst zorgden, heel erg bedankt voor de gastvrijheid naar onze bezoekers toe! We zijn trots op jullie, trots op onze school!

Terug naar het overzicht

Uitslag prijsvraag lekker ...

Uitslag prijsvraag lekker lezen in de vakantie

Dank jullie wel voor de leuke foto's!

Start nieuw schooljaar

Start nieuw schooljaar

Het nieuwe schooljaar staat weer op het punt van beginnen.

Prijsvraag lezen

Prijsvraag lezen

Wie maakt de leukste vakantie leesfoto? Doe mee en maak ...