Open Dag 2017

  • Open Dag 2017

Gisteren organiseerden we onze jaarlijkse Open Dag voor ouders van nieuwe leerlingen. We kunnen terugkijken op een hele geslaagde dag. Veel ouders van kinderen in de leeftijd van 2,5-3 jaar kwamen een kijkje nemen en de sfeer op onze school proeven. Ze zagen onze school zoals we dagelijks werken. Mooi om te zien hoe fijn onze kleuters aan het spelen waren 'tussen' de statafels. Het leven zoals het is. Prachtig om te zien!  Gedurende de hele ochtend genoten de bezoekende ouders, maar ook wijzelf hiervan. We hoorden vele positieve geluiden over de fijne sfeer, de mooie hoeken, het mooie gebouw en de rust die onze school uitstraalt. Ook in de bovenbouw stonden de deuren van alle groepen open zodat ouders ook daar een kijkje konden nemen.

Iedereen... leerlingen, leerkrachten, Jeanine en niet te vergeten de hulpouders die voor een prettig ontvangst zorgden, heel erg bedankt voor de gastvrijheid naar onze bezoekers toe! We zijn trots op jullie, trots op onze school!

Terug naar het overzicht

Fijn om weer op school te ...

Fijn om weer op school te zijn!

Wat fijn om alle kinderen deze ochtend weer op school te ...

Nieuwe beslisboom

Nieuwe beslisboom

Weet u niet of uw kind naar school kan en mag? Check het ...

Aanmelden nieuwe leerlingen

Aanmelden nieuwe leerlingen

Wordt uw zoon/dochter vóór 1 juni 2022 vier jaar?