Mailadressen teamleden

Functie Naam mailadres
Directeur Hein Lepelaars

hlepelaars@skozok.nl

Directieondersteuner Claire Koonings

ckoonings@skozok.nl

Kwaliteitsondersteuner Monique van den Reek mvandenreek@skozok.nl
Administratief medewerkster Jeanine Spee jspee@skozok.nl
Leerkracht groep 1-2A José Geven
Sylvia Smeets

jgeven@skozok.nl
ssmeets@skozok.nl

Leerkracht groep 1-2B Mien van der Woude
Loes Meeuws
mvanderwoude@skozok.nl
lmeeuws@skozok.nl
Leerkracht groep 1-2C Els Vanderheiden
Sophie Vogel
evanderheiden@skozok.nl
svogel@skozok.nl
Leerkracht groep 1-2D Anne van Rijbroek avanrijbroek@skozok.nl
Leerkracht groep 3A

Bertie Lammers

blammers@skozok.nl
Leerkracht groep 3B

Yvonne Polman
Patricia de Roder

ypolman@skozok.nl
pderoder@skozok.nl
Leerkracht groep 4 Kristel de Lepper
Edith Mathijssen
kdelepper@skozok.nl
emathijssen@skozok.nl
Leerkracht groep 5 Denise Scheepstra
Mirthe Engelen

dscheepstra@skozok.nl
mengelen@skozok.nl

Leerkracht groep 6 Britt Slenders
Roel Hoomans
bslenders@skozok.nl
rhoomans@skozok.nl
Leerkracht groep 7 Daniëlle van der Vorst
Bianca Viana
Laura van Boxtel
dvandervorst@skozok.nl
bviana@skozok.nl
lvanboxtel@skozok.nl
Leerkracht groep 8 Marlijn Kuipers
Roel Hoomans
mkuipers@skozok.nl
rhoomans@skozok.nl
Gepersonaliseerd Leren Hanna van der Linden hvanderlinden@skozok.nl
Conciërge Piet van Goor