Mailadressen teamleden

Functie Naam mailadres
Directeur Huub Compen hcompen@skozok.nl
Directieondersteuner Claire Koonings
Monique Verhagen

ckoonings@skozok.nl
mverhagen@skozok.nl

Kwaliteitsondersteuner Monique van den Reek mvandenreek@skozok.nl
Administratief medewerkster Jeanine Spee jspee@skozok.nl
Leerkracht groep 1-2A José Geven
Sylvia Smeets

jgeven@skozok.nl
ssmeets@skozok.nl

Leerkracht groep 1-2B Els Vanderheiden evanderheiden@skozok.nl
Leerkracht groep 1-2C Edith Mathijsen emathijsen@skozok.nl
Leerkracht groep 1-2D Marjo Cox
Sophie Vogel
mcox@skozok.nl
svogel@skozok.nl
Leerkracht groep 3A

Mien van der Woude
Claire Koonings

mvanderwoude@skozok.nl
ckoonings@skozok.nl
Leerkracht groep 3B Yvonne Polman
Patricia de Roder
ypolman@skozok.nl
pderoder@skozok.nl
Leerkracht groep 4 Roel Hoomans
Britt Slenders
Annita Compen
rhoomans@skozok.nl
bslenders@skozok.nl
acompen@skozok.nl
Leerkracht groep 5 Bertie Lammers
Kristel de Lepper
blammers@skozok.nl
kdelepper@skozok.nl
Leerkracht groep 6 Denise Scheepstra
Kristel de Lepper
dscheepstra@skozok.nl
kdelepper@skozok.nl
Leerkracht groep 7 Daniëlle van der Vorst
Maartje Vunderink
Edith Mathijsen (vrijdag)
dvandervorst@skozok.nl
mvunderink@skozok.nl
emathijsen@skozok.nl
Leerkracht groep 8 Marlijn Kuipers
Bianca Viana
mkuipers@skozok.nl
bviana@skozok.nl
Gepersonaliseerd Leren Hanna van der Linden hvanderlinden@skozok.nl
Conciërge Piet van Goor