Mailadressen teamleden

Functie Naam mailadres
Directeur Hein Lepelaars

hlepelaars@skozok.nl

Directieondersteuner Claire Koonings

ckoonings@skozok.nl

Kwaliteitsondersteuner Monique van den Reek mvandenreek@skozok.nl
Administratief medewerkster Jeanine Spee jspee@skozok.nl
Leerkracht groep 1-2A José Geven
Sylvia Smeets

jgeven@skozok.nl
ssmeets@skozok.nl

Leerkracht groep 1-2B Mien van der Woude
Claire Koonings

mvanderwoude@skozok.nl
ckoonings@skozok.nl

Leerkracht groep 1-2C Els Vanderheiden
Sophie Vogel
evanderheiden@skozok.nl
svogel@skozok.nl
Leerkracht groep 1-2D Anne van Rijbroek avanrijbroek@skozok.nl
Leerkracht groep 3A

Bertie Lammers
Laura van Boxtel

blammers@skozok.nl
lvanboxtel@skozok.nl
Leerkracht groep 3B

Yvonne Polman
Patricia de Roder

ypolman@skozok.nl
pderoder@skozok.nl
Leerkracht groep 4a Kristel de Lepper kdelepper@skozok.nl
Leerkracht groep 4b Edith Mathijssen emathijssen@skozok.nl
Leerkracht groep 5 Mirthe Engelen
Bianca Viana

mengelen@skozok.nl
bviana@skozok.nl

Leerkracht groep 6a Denise Scheepstra dscheepstra@skozok.nl
Leerkracht groep 6b Daniëlle van der Vorst
Marleen Meurkens
dvandervorst@skozok.nl
mmeurkens@skozok.nl 
Leerkracht groep 7 Britt Slenders
Roel Homans
bslenders@skozok.nl
rhoomans@skozok.nl
Leerkracht groep 8 Marlijn Kuipers
Roel Hoomans
mkuiper@skozok.nl
rhoomans@skozok.nl
Gepersonaliseerd Leren Hanna van der Linden hvanderlinden@skozok.nl
Conciërge Tom Verhoeven